Vend: ALB / al

Bluza

Për faqe
Rivendos filtrat
Gjinia
Mosha
Marka
Masa
Koleksionet
Tregoni më shumë
Çmimi
78 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluza CU5877-051
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU5902-051
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU5877-010
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU5902-011
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DC3453-010
7.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU5676-011
9.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza GD2676
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluza FS1858
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluza FS1857
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluza FM9909
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza FM9908
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CJ4836-657
7.000 LEK
Shuma e kursyer 40%
11.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 957968-023
3.500 LEK
Shuma e kursyer 41%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza FM2500
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluza GD2845
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
128
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4139-657
7.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4134-101
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CK9567-100
9.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CK9567-011
9.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.700 LEK
Masa
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CW4298-673
13.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza 957968-GEH
3.500 LEK
Shuma e kursyer 41%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 957422-R78
2.900 LEK
Shuma e kursyer 41%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-410
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU9223-010
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Asnjëherë më pare veshjet street style nuk kanë marrë kaq shumë vëmendje! Është e mjaftueshme për disa inspirues trendesh për t’i marrë ato dhe të bien në dashuri me modelet off-duty në të njëjtën kohë. Ky është pikërisht rasti me pjesën e meshkujve të skuadrës, sepse elementët më goditës të stilit “off- duty” janë pa dyshim hoodie për meshkuj dhe hoodie për femra.

Duhet të luash pak që të bësh hoodie-t veshjet që ne dashurojmë dhe që të jemi gjithmonë të lumtur t’i veshim. Ne zakonisht I zgjedhim ato në periudhën e tranzicionit, për të cilën kemi pak veshje të përshtatshme, teksa ne tërhiqemi nga modele që në asnjë mënyrë nuk mund të klasifikohen si standarte. Ky është pikërisht rasti me produktet e trikove që  gjeni në Dyqanin Online Buzz.

Influencerat e famshëm po garojnë për të na prezantuar me mënyra të reja dhe origjinale për të veshur. Rreziku ja vjen totalisht për t’u ndërmarrë, dhe origjinaliteti është i vlerësuar, kështu që hoodie-t që i gjeni në Buzz mund të vishen me atlete – një element kyç i një perandorie mode atletesh të vërtetë. Modelet e famshme adidas Originals Superstar, Force dhe Stan Smith, ose variantet Nike Air Jordan, bashkë me basketball hoodies me logon e njohur Jordan e vendosur në mënyrë të përkryer, bëjnë pjesë në  veshjet “it” të zotëruar nga fansat e vërtetë të basketbollit.

Vishini ato poshtë xhaketës tuaj dhe ndihuni të fuqishëm në veshje që konsiderohen si drejtuesi absolut i varianteve street style.

string(0) ""
string(0) ""