TANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

LATEST ON BUZZ CREW

26.
May
2021
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   Por jo gjithçka është kaq gri, ndërsa ne presim një mot më ...
19.
May
2021
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta me diell.   Prandaj jam jashtëzakonisht e ngazëllyer që ngadalë ...
12.
May
2021
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më lejoni të rikujtoj të gjithë ata që sapo kanë filluar të n...
05.
May
2021
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranveror, me një dizajn të përjetshëm të një siluete unike që...
28.
Apr
2021
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshëm, mua më pëlqen të vesh një nga modelet e mia të preferuara t&eu...
15.
Apr
2021
News
Marka Adidas vazhdon misionin e saj miqësor ndaj mjedisit me koleksionin e saj të ri të atleteve Stan Smith, dizajni i njohur i të cilave tani ka pamje më të qëndrueshme.
15.
Apr
2021
News
Çdo ditëlindje që kemi është një rast i përsosur për të mbledhur përshtypjet, por ende nuk heqim dorë nga "Keep on Buzzin". Kjo është historia jonë.
15.
Apr
2021
News
Ditëlindja e 6-të e Buzz! Edhe këtë vit, ne po e festojmë atë online dhe ju ftojmë të bëheni pjesë e ofertës tonë të ditëlindjes.
07.
Apr
2021
Blog
Përshëndetje të gjithë, Jam përsëri unë, pas një kohe të gjatë, me një histori të re të Buzz Crew. Rasti për këtë është më se i mirë, sepse së b...
26.
Mar
2021
News
Le të festojmë së bashku Ditën e Air Max! E vetmja gjë që ju nevojitet është 1 palë atlete Air Max dhe 3 veshje që do të na tregojnë më së miri historinë tuaj. Bëhuni kri...
26.
Mar
2021
News
Nike Air Max është atletja e vetme në botë që ka festën e vet. Sot është kjo ditë dhe festa për Air Max mund të fillojë zyrtarisht!
24.
Mar
2021
News
Modeli i ri New Balance 237" thjesht ju tërheq të ktheheni në vitet ‘70 me veshjet tuaja të stilit të rrugës. Shikoni pse ato janë një nga trendet kryesore për këtë pranverë.
17.
Mar
2021
Blog
Hej miq,   Unë jam Žan Papič – komedian, aktor dhe shkrimtar.   Unë preferoj të shihem si udhëtar edhe pse jetoj në qytetin tim. Përveç arkitekturës dhe pulsit të tij, qyteti si...
03.
Mar
2021
News
Ndjesia e adidas ZX është çdo gjë. Lejojeni atë që t’ju bëjë për vete! Bëhuni pjesë në lojës tonë në Instagram dhe fitoni një palë atlete adidas ZX të r...
24.
Feb
2021
Blog
Kur fillova të kërceja, Puma ishte marka më e rëndësishme. Veçanërisht modelet prej kamoshi. Një klasik i tillë ishte i vështirë për t’u mposhtur. Duke ndryshuar stilin tim, unë...

@BUZZSNEAKERSTATION