TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Atlete

Për faqe

Atlete

Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!

Filtriraj
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
243 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete CI0919-113
17.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ0968-001
22.400 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CT3839-104
15.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DO6288-001
18.900 LEK
Masa
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete H04747
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
5-K
6K
7-K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3624-003
16.500 LEK
Masa
10
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DO1344-001
15.000 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC9394-001
26.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
32.900 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DA4086-105
11.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CT2868-002
26.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
33.600 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 382650-02
16.000 LEK
Masa
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Atlete DO3809-101
15.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0850-100
18.000 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0019-001
12.700 LEK
Masa
1.5Y
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3624-001
16.500 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DD3111-100
16.500 LEK
Masa
10.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DD1523-100
17.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC9454-500
26.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
32.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC4025-100
19.400 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DA7024-101
16.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ4652-005
16.700 LEK
Shuma e kursyer 23%
21.600 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ4167-160
18.000 LEK
Masa
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ0907-160
14.200 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
7Y
Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!