13/04 2018.
News

IT’S TIME FOR 3rd BUZZ BIRTHDAY!

Ako nas pratite na društvenim mrežama, sigurno ste već videli BUZZ Sneaker Police kombi, u kojem ćemo, do našeg rođendana, obilaziti gradove u Srbiji. Spremite se za sjajnu zabavu, jer će naša ekipa „hapsiti“ ljude na ulici i voditi ih u kombi, gde će imati priliku da dobiju besplatno čišćenje patika. Ali, to nije sve! Pripremili smo i lepa iznenađenja za ljubitelje patika koji oduševe naš Sneaker Police Crew. O kakvim je iznenađenjima reč, saznaćete ako dozvolite našoj ekipi da vas „uhapsi“.

Kragujevac 11.4.

Niš 12.4.

Novi Sad i Zrenjanin 13.4.

Beograd 14.4. i 17.4.

Subotica 15.4.

Užice 16.4.

Novi Pazar 18.4.

 

Spremite se da budete „uhapšeni“!

Međutim, našim iznenađenjima se još uvek ne nazire kraj. U toku je pravi Sneaker Challenge na Instagramu, a sve što treba da uradite jeste da objavite fotografiju svog „Svetog grala“ kada govorimo o patikama i u tekstu koji prati fotografiju napišete tri reči koje će najbolje opisivati vaše omiljene patike, kako se osećate dok ih nosite i vaše mišljenje ili stav o njima. Uz fotografiju obavezno dodajte #MYSNEAKERGRAIL #BUZZBIRTHDAY3 #BUZZSNEAKERSTATION, tagujte BUZZ i još dvoje ljudi koje ćete izazvati da učestvuju u challenge-u. Petoro najkreativnijih učesnika nagradićemo novim patikama!

BUZZ Sneaker Challenge-u su se već priključili članovi Buzz Crew-a – Dunja Jovanić (@imfashionbabe), Aleksandar Marković Lex, Una Krlić, Maja Urban Design, Stefan Burmazević (@ponocnijahac), Grof Buldog, ali i ambasadori brendova Nike, Adidas, Reebok, Puma, Converse, Under Armour - Leon, Jasmina Aleksandrov, Marina Ćosić, Tamara Ćosić (@lepasvakidan), Bojana Kostić (@tasteoffashion), Struka, Unja Green, Lea Davogić, Dj Laki, THC, Jana Dačović, Nikolija Jovanović, Miloš Pavlović (@blizanac93), Nemanja Lepir. Challenge-u će se, do Buzz rođendana, pridružiti i drugi ljubitelji patika, dok sve učesnike možete pratiti preko #MYSNEAKERGRAIL #BUZZBIRTHDAY3.

Budite i vi deo BUZZ rođendanske euforije sve do 20.4, kada ćemo, u 11 Buzz shop-ova širom Srbije, proslaviti treći rođendan. Vidimo se!

*Na dan rođendana iskoristite 20% popusta na izdvojene artikle iz asortimana.

Buzz tim

Ostavi komentar

Trenutno nema komentara

Slični članci

03.
Nov.
2020.
News
Povodom 80. rođendana crtanog junaka Duška Dugouška, Converse i Warner Bros. udružili su snage i kreirali fenomenalnu Bugs Bunny kolekciju, dos...
31.
Oct.
2020.
News
Predstavljamo ti novitet u našoj ponudi - NAPAPIJRI, brend koji predstavlja sportsku eleganciju u najluskuznijem smislu. 
30.
Oct.
2020.
News
Doživi potpuno novo šoping iskustvo u jedinstvenom enterijeru novog BUZZ šopa u TC Galerija Beograd.
string(0) ""
string(0) ""