БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Блескајте ова лето во моделите на брендовите Nike, adidas, Reebok, Champion, Puma и други, бидејќи за вас имаме понуда која е апсолутен тренд во street style, но и во урбаните модни изданија во текот на целата сезона.

THE LATEST & THE GREATEST

NIKE AIR MAX 90
adidas CHOIGO
NEW BALANCE W237
PUMA CRUISE RIDER IRIDESCENT

Дали сте подготвени да ја комплетирате вашата колекција патики со моментално најбараните силуети во богати бои? Погледнете ја понудата на моделите Nike Air Max 90, adidas CHOIGO, New Balance W237 и PUMA CRUISE RIDER IRIDESCENT кои ги издвоивме за вас.

It’s Time for Fresh Drops!

Ви ги претставуваме сите новитети од познатите брендови. Направете совршена комбинација, сигурни сме дека нашата понуда нема да ве остави рамнодушни.

MORE TO EXPLORE

T-SHIRT

SKIRTS

DRESS

THE HOTTEST STYLES FOR YOU

Дали сакате да ја комплетирате вашата гардероба со нови парчиња? За вас ги издвоивме сите актуелни летни трендови и аутфити на кои нема да може да им одолеете. Погледнете ги нашите предлог комбинации и смело комбинирајте ги вoвашиот стил.

Classy in Nike
Perfect adidas Stylin’
Must-have Nike styling


BUZZ CREW