БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Светли и пастелни тонови, oversized и модели кои ја следат линијата на телото, автентични и впечатливи кореви – сето ова можеш да го пронајдеш во нашата нова колекција на облека.
Погледни ја понудата на женските дуксери, јакни, фустани, долни делови на тренерки, маици и други парчиња облека од брендови Nike, adidas, New Balance, Reebok, The North Face и други. Нарачај ги сите актуелни трендови online.

Дали сте подготвени да ја комплетирате вашата колекција патики со моментално најбараните силуети во богати бои?
Погледнете ја понудата на моделите NIKE AIR MAX DAWN SE, adidas STAN SMITH BONEGA W, NEW BALANCE 5740 и ASICS JAPAN S PF кои ги издвоивме за вас.

Ти здосади моменталната ситуација во гардероберот? Не грижи се, новата колекција штотуку пристигна!
Усогласи го чекорот со актуелните sneaker трендови, освежи ги твоите street style комбинации во модели со удобни кроеви и атрактивни бои, дополни го секој outfit со аксесоарите од нашата понуда.
Избери ги твоите фаворити за оваа сезона и порачај ги online!

STANDOUT NEW LOOK OF THE NIKE BLAZER

Nike Blazer Low Platform женските патики оваа сезона пристигнаа во lifestyle варијанта, со подигната платформа, нов vibe и отмени пропорции.
Погледни ги сите достапни модели и нарачај ги online.


BUZZ CREW