БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Тренерка

по страна

Тренерка

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Возраст
Брендови
Пол
големина
колекција
Цена
za-tinejdzeri
mali-deca
za-bebe
26 производи
Sačuvano u omiljne
2.488 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
3.388 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
1.674 MKD
заштеда 40%
2.790 MKD
големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
1.974 MKD
заштеда 40%
3.290 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
ocene
1
glas
1
1.494 MKD
заштеда 40%
2.490 MKD
големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.494 MKD
заштеда 40%
2.490 MKD
големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
1.674 MKD
заштеда 40%
2.790 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
ocene
1
glas
1
1.345 MKD
заштеда 50%
2.690 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA
Sačuvano u omiljne
1.494 MKD
заштеда 40%
2.490 MKD
големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
2.231 MKD
заштеда 20%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
2.573 MKD
заштеда 40%
4.288 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
3.688 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.852 MKD
заштеда 40%
3.088 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
ocene
1
glas
1
2.212 MKD
заштеда 40%
3.688 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
3.388 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
2.488 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98