SST SET
SST SET
SST SET
SST SET
SST SET
SST SET
SST SET
SST SET
SST SET
SST SET
ADIDAS

SST SET

код на производ: GD2857
2.788 MKD
2.788 MKD
2.230 MKD
заштеда: 558 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 104
  *
 • 110
  *
 • 116
  *
 • 122
  *
 • 128
  *
 • 134
  *
 • 140
  *
 • 146
  *
 • 152
  *
 • 158
  *
 • 164
  *
 • 170
  *
 • 176
  *
 • 68
  *
 • 74
  *
 • 80
  *
 • 86
  *
 • 92
  *
 • 98
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Тренерките adidas ССТ СЕТ за деца се инспириран од животински принтови.

Тренерките се исклучително удобни и меки.

Комбинирајте ја оваа тренерка со патиките Superstar за комплетен adidas изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: виолетова, бела

 • Ластик на ракавите и половината

 • Патент по целата должина

 • Џебови

 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GD2857

карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Возраст За бебе
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики EE6478
9 termina 150 sati početni nivo
adidas NITE JOGGER EL I се патики за бебиња. Врвниот дизајн има неверојатен квалитет
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.162 MKD
заштеда 30%
3.088 MKD
големина
1K
2K
3K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
Патики FV3657
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
заштеда 30%
3.388 MKD
големина
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
Патики FW5240
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.880 MKD
заштеда 15%
3.388 MKD
големина
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
Патики EE7562
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.853 MKD
заштеда 40%
3.088 MKD
големина
1K
2K
3K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K
string(0) ""
string(0) ""