GOOFY SST SET
GOOFY SST SET
GOOFY SST SET
GOOFY SST SET
GOOFY SST SET
GOOFY SST SET
GOOFY SST SET
GOOFY SST SET
GOOFY SST SET
GOOFY SST SET
GOOFY SST SET
GOOFY SST SET
ADIDAS

GOOFY SST SET

код на производ: GD2790
3.088 MKD
3.088 MKD
2.162 MKD
заштеда: 926 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 104
  *
 • 110
  *
 • 116
  *
 • 122
  *
 • 128
  *
 • 134
  *
 • 140
  *
 • 146
  *
 • 152
  *
 • 158
  *
 • 164
  *
 • 170
  *
 • 176
  *
 • 68
  *
 • 74
  *
 • 80
  *
 • 86
  *
 • 92
  *
 • 98
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SPORT GOOFY SST СЕТ се детски удобни тренерки за мали деца кои се секогаш во движење.

Создадени за да ги воодушеват најмладите обожаватели, овој комплет ги комбинира логото на Trefoil и линиите на adidas со Disney Goofy мотив.

Дуксерот со патент и удобните долен дел тренерки се изработени од мек памучен фротир и полиестер.

 

Спецификации:

 • Детски сет тренерки

 • Дуксер со патент

 • Странични џебови

 • Долниот дел тренерки со еластичен ремен

 • Состав: 70% рециклиран полиестер, 30% памучен француски фротир

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: GD2790

карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица GD2433
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.042 MKD
заштеда 30%
1.488 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Ранец GD1659
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.162 MKD
заштеда 30%
3.088 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Патики EF5517
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ранец FL9633
9 termina 150 sati početni nivo
Димензии: 15 cm x 22 cm x 9 cm
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.853 MKD
заштеда 40%
3.088 MKD
големина
NS
OG
string(0) ""
string(0) ""