NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NK HERITAGE HIP PACK
NIKE

NK HERITAGE HIP PACK

код на производ: BA5750-609
1.390 MKD
1.390 MKD
1.112 MKD
заштеда: 278 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • MISC
    *
  • OSFT
    *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Торбица
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд NIKE

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет CW6410-631
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.463 MKD
заштеда 30%
2.090 MKD
големина
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Kачкет AR2118-687
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.393 MKD
заштеда 30%
1.990 MKD
големина
MISC
OSFT
string(0) ""
string(0) ""