WAISTBAG NYLON
WAISTBAG NYLON
WAISTBAG NYLON
WAISTBAG NYLON
WAISTBAG NYLON
WAISTBAG NYLON
WAISTBAG NYLON
WAISTBAG NYLON
ADIDAS

WAISTBAG NYLON

код на производ: GD1649
1.188 MKD
1.188 MKD
950 MKD
заштеда: 238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • NS
    *
  • OG
    *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Торбица
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FW3696
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
заштеда 20%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BD7475
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.353 MKD
заштеда 40%
5.588 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Патики AQ3091
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EE8836
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""