CREWNECK CROPTOP
CREWNECK CROPTOP
CREWNECK CROPTOP
CREWNECK CROPTOP
CHAMPION

CREWNECK CROPTOP

код на производ: 112767-BS538
1.890,00 MKD
1.889,99 MKD
1.134,00 MKD
заштеда: 756,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Топ
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд CHAMPION
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.702,00 MKD
5.288,00 MKD
2.592,00 MKD
3.988,00 MKD
adidas TOP TRACKTOP е горен дел од женска тренерка.  Тој е многу удобен и лесен.
2.792,00 MKD
3.988,00 MKD
1.134,00 MKD
1.889,99 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Шорцеви CHO191220-2175
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.046,00 MKD
заштеда 40%
1.743,00 MKD
2.490,00 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXL
string(0) ""
string(0) ""