Текстил

по страна
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Покажи повеќе
колекција
Покажи повеќе
цена
листа: special offer
309 производи
Sačuvano u omiljne
adidas R.Y.V. CREW SWEATSHIRT е машки дуксер инспириран од стилот на 90-тите.
2.792 MKD
заштеда 30%
3.988 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
2.950 MKD
заштеда 20%
3.688 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
3.983 MKD
заштеда 30%
5.690 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
2.993 MKD
заштеда 40%
4.988 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
2.766 MKD
заштеда 25%
3.688 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
2.950 MKD
заштеда 20%
3.688 MKD
големина
28
30
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
4.553 MKD
заштеда 40%
7.588 MKD
11.088 MKD
големина
2XL
2XS
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
1.995 MKD
заштеда 50%
3.990 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 957078-023
2.872 MKD
заштеда 20%
3.590 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 856935-023
833 MKD
заштеда 30%
1.190 MKD
големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
1.195 MKD
заштеда 50%
2.390 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 956901-023
1.183 MKD
заштеда 30%
1.690 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
1.494 MKD
заштеда 40%
2.490 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Шорцеви 363850-G59
695 MKD
заштеда 50%
1.390 MKD
големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Шорцеви 463850-G59
795 MKD
заштеда 50%
1.590 MKD
големина
1
2XL
3XL
4XL
L
M
MISC
S
XL
XS
XXL
XXS
XXXL
Sačuvano u omiljne
2.393 MKD
заштеда 40%
3.988 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
2.993 MKD
заштеда 40%
4.988 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 112919-RS017
2.863 MKD
заштеда 30%
4.090 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 112919-WW001
2.394 MKD
заштеда 40%
3.990 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 212393-KJ001
2.745 MKD
заштеда 50%
5.490 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXL
Sačuvano u omiljne
2.573 MKD
заштеда 20%
3.216 MKD
4.288 MKD
големина
32
33
34
34,5
35
35,5
36
36,5
37,5
38
38,5
39,5
40
Sačuvano u omiljne
2.573 MKD
заштеда 40%
4.288 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
2.573 MKD
заштеда 40%
4.288 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер 111047-KL001
2.595 MKD
заштеда 50%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Pročitajte

Ќе се согласите дека квалитетната и урбана гардероба не е секогаш лесна, особено кога зборуваме за street style  варијанти. Треба да биде доволно кул за да ве остави без здив секогаш кога ќе ја облечете, но и да биде потполно оригинална за да ве одвои од толпата. Машка облека и женската облека која целосно одговара на описите што ги дадовме е дел од понудата на понудата на Buzz.

Дуксерите нема да ги остават рамнодушни и најпознатите светски инфлуенсери, но и маиците кои се впечатливи, квалитетни и прават да се чувствувате одлично, а шорцевите кои се олицетворение на одличниот вкус и стил, а се дел од понудата на Buzz, дефинитивно се меѓу облеките што можете да ги носете од сезона во сезона. Создадете совршена комбинација на облека со потписите на брендовите Nike, Adidas или Buzz и ќе добиете стајлинг што нема да се заборави.

Не пропуштајте да ги погледнете и патиките кои се олицетворение на вистинска sneaker култура! Моделите на Adidas Stan Smith ќе му дадат посебен печат на секоја ваша комбинација на street style, без оглед на тоа дали сте се определиле за деловна варијанта, спортски стил со доза на елеганција или casual варијанта. И патиките Nike Air Max Zero  се многу кул. Тие се лесни за комбинирање и достапни во неколку различни бои, па затоа ќе ви помогнат, комбинирајќи ги со други парчиња облека, да поставите нови модни правила.

string(0) ""
string(0) ""