Текстил

по страна
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Покажи повеќе
колекција
Покажи повеќе
цена
листа: DISCOUNT ALERT
249 производи
Sačuvano u omiljne
Дуксер 457127-023
1.794 MKD
заштеда 40%
2.990 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 956623-001
973 MKD
заштеда 30%
1.390 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Чорапи SK0111-911
594 MKD
заштеда 40%
990 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
adidas R.Y.V. CREW SWEATSHIRT е машки дуксер инспириран од стилот на 90-тите.
2.393 MKD
заштеда 40%
3.988 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
2.993 MKD
заштеда 40%
4.988 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
3.594 MKD
заштеда 40%
5.990 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
2.573 MKD
заштеда 40%
4.288 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
2.213 MKD
заштеда 40%
3.688 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Јакна CI9996-657
4.854 MKD
заштеда 40%
8.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
2.814 MKD
заштеда 40%
4.690 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
2.393 MKD
заштеда 40%
3.988 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
2.573 MKD
заштеда 40%
4.288 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Јакна CJ2046-480
4.683 MKD
заштеда 30%
6.690 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 957078-023
2.154 MKD
заштеда 40%
3.590 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 956901-023
676 MKD
заштеда 60%
1.690 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Сет 557108-000
1.323 MKD
заштеда 30%
1.890 MKD
големина
12M
18M
24M
6M
7.5C
Sačuvano u omiljne
2.993 MKD
заштеда 40%
4.988 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 112919-RS017
2.863 MKD
заштеда 30%
4.090 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 112919-WW001
2.394 MKD
заштеда 40%
3.990 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 212393-KJ001
2.745 MKD
заштеда 50%
5.490 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXL
Sačuvano u omiljne
2.573 MKD
заштеда 20%
3.216 MKD
4.288 MKD
големина
32
33
34
34,5
35
35,5
36
36,5
37,5
38
38,5
39,5
40
Sačuvano u omiljne
Дуксер 111047-KL001
2.595 MKD
заштеда 50%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 112245-KK001
3.745 MKD
заштеда 50%
7.490 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 212579-BS501
2.595 MKD
заштеда 50%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXL
Pročitajte

Ќе се согласите дека квалитетната и урбана гардероба не е секогаш лесна, особено кога зборуваме за street style  варијанти. Треба да биде доволно кул за да ве остави без здив секогаш кога ќе ја облечете, но и да биде потполно оригинална за да ве одвои од толпата. Машка облека и женската облека која целосно одговара на описите што ги дадовме е дел од понудата на понудата на Buzz.

Дуксерите нема да ги остават рамнодушни и најпознатите светски инфлуенсери, но и маиците кои се впечатливи, квалитетни и прават да се чувствувате одлично, а шорцевите кои се олицетворение на одличниот вкус и стил, а се дел од понудата на Buzz, дефинитивно се меѓу облеките што можете да ги носете од сезона во сезона. Создадете совршена комбинација на облека со потписите на брендовите Nike, Adidas или Buzz и ќе добиете стајлинг што нема да се заборави.

Не пропуштајте да ги погледнете и патиките кои се олицетворение на вистинска sneaker култура! Моделите на Adidas Stan Smith ќе му дадат посебен печат на секоја ваша комбинација на street style, без оглед на тоа дали сте се определиле за деловна варијанта, спортски стил со доза на елеганција или casual варијанта. И патиките Nike Air Max Zero  се многу кул. Тие се лесни за комбинирање и достапни во неколку различни бои, па затоа ќе ви помогнат, комбинирајќи ги со други парчиња облека, да поставите нови модни правила.

string(0) ""
string(0) ""