W NSW LEGASEE BIKE SHORT
W NSW LEGASEE BIKE SHORT
W NSW LEGASEE BIKE SHORT
W NSW LEGASEE BIKE SHORT
W NSW LEGASEE BIKE SHORT
W NSW LEGASEE BIKE SHORT
W NSW LEGASEE BIKE SHORT
W NSW LEGASEE BIKE SHORT
NIKE

W NSW LEGASEE BIKE SHORT

код на производ: CJ2661-731
1.890 MKD
1.890 MKD
1.512 MKD
заштеда: 378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.392 MKD
1.988 MKD
2.863 MKD
4.090 MKD
2.863 MKD
4.090 MKD
2.093 MKD
2.990 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики AR7410-603
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.214 MKD
заштеда 40%
8.690 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики 844929-003
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.445 MKD
заштеда 50%
8.890 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики 857664-600
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.156 MKD
заштеда 50%
6.312 MKD
7.890 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Маица 829747-355
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.195 MKD
заштеда 50%
2.390 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""