M NK FLIGHT SHORT
M NK FLIGHT SHORT
M NK FLIGHT SHORT
M NK FLIGHT SHORT
NIKE

M NK FLIGHT SHORT

код на производ: BV9412-591
2.990 MKD
2.990 MKD
1.794 MKD
заштеда: 1.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.392 MKD
1.988 MKD
2.863 MKD
4.090 MKD
2.863 MKD
4.090 MKD
2.093 MKD
2.990 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики BQ6166-403
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.214 MKD
заштеда 40%
8.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики AH8050-002
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.718 MKD
заштеда 25%
10.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
14
15
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Маица CW2659-512
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.463 MKD
заштеда 30%
2.090 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики CV8835-400
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
string(0) ""
string(0) ""