S15 CNVG SHORTY SHORT
CONVERSE

S15 CNVG SHORTY SHORT

код на производ: 463850-G59
1.590 MKD
1.590 MKD
795 MKD
заштеда: 795 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  *
 • 2XL
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • M
  *
 • MISC
  *
 • S
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
 • XXL
  *
 • XXS
  *
 • XXXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд CONVERSE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.392 MKD
1.988 MKD
2.863 MKD
4.090 MKD
2.863 MKD
4.090 MKD
2.093 MKD
2.990 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 363696C
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.943 MKD
заштеда 35%
2.990 MKD
големина
1
1.5
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
2
2.5
3
Sačuvano u omiljne
Патики 647666C
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 MKD
големина
1
1.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5,5
6
6.5
Sačuvano u omiljne
Патики 663598C
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.748 MKD
заштеда 35%
2.690 MKD
големина
1
1.5
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Патики 649986C
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.290 MKD
заштеда 18%
2.790 MKD
големина
1
1.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5,5
6
6.5
string(0) ""
string(0) ""