M NSW FESTIVAL WVN SHORT
M NSW FESTIVAL WVN SHORT
M NSW FESTIVAL WVN SHORT
M NSW FESTIVAL WVN SHORT
M NSW FESTIVAL WVN SHORT
M NSW FESTIVAL WVN SHORT
M NSW FESTIVAL WVN SHORT
M NSW FESTIVAL WVN SHORT
M NSW FESTIVAL WVN SHORT
M NSW FESTIVAL WVN SHORT
NIKE

M NSW FESTIVAL WVN SHORT

код на производ: CT9929-070
2.690 MKD
2.690 MKD
2.152 MKD
заштеда: 538 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • 4XL
  *
 • L
  *
 • LG
  *
 • M
  *
 • MD
  *
 • S
  *
 • SM
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
 • YLG
  *
 • YMD
  *
 • YSM
  *
 • YXL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.392 MKD
1.988 MKD
2.863 MKD
4.090 MKD
2.863 MKD
4.090 MKD
2.093 MKD
2.990 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DA1512-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 835570-800
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.792 MKD
заштеда 31%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
14
15
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Маица DD5253-084
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики CD6105-008
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
string(0) ""
string(0) ""