БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas ЗА ТИНЕЈЏЕРКИ

Патики код на производ: GZ7875
8.588 MKD
6.870 MKD
заштеда: 1.718 MKD
Изберете големина
36
37 1/3
38
38 2/3
39 1/3
40
41 1/3
Зачувај
Маица код на производ: H33567
1.688 MKD
1.097 MKD
заштеда: 591 MKD
Изберете големина
XS
S
M
Зачувај
Хеланки код на производ: H22635
1.688 MKD
1.182 MKD
заштеда: 506 MKD
Изберете големина
7-8Y
9-10Y
12-13Y
Зачувај