БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas ЗА ТИНЕЈЏЕРИ

Маица код на производ: H31316
1.788 MKD
1.252 MKD
заштеда: 536 MKD
Изберете големина
L
M
S
XL
Зачувај
Долен дел тренерки код на производ: H11486
3.688 MKD
заштеда: 0 MKD
Изберете големина
L
Зачувај
Ранец код на производ: H35596
1.788 MKD
1.162 MKD
заштеда: 626 MKD
Изберете големина
OneSize
Зачувај