БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE ЗА ТИНЕЈЏЕРКИ

Хеланки код на производ: CZ9282-574
2.390 MKD
1.673 MKD
заштеда: 717 MKD
Изберете големина
S
XS
Зачувај
Торбица код на производ: CW9304-010
2.690 MKD
2.018 MKD
заштеда: 672 MKD
Изберете големина
OneSize
Зачувај