БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas ЗА МОМЧИЊА

Патики код на производ: GZ7733
8.588 MKD
6.870 MKD
заштеда: 1.718 MKD
Изберете големина
45 1/3
46
41 1/3
42
42 2/3
43 1/3
44
Зачувај
Маица код на производ: H20307
1.388 MKD
972 MKD
заштеда: 416 MKD
Изберете големина
9-10Y
10-11Y
14-15Y
Зачувај
Дуксер код на производ: H20312
2.788 MKD
1.812 MKD
заштеда: 976 MKD
Изберете големина
10-11Y
11-12Y
12-13Y
14-15Y
15-16Y
Зачувај
Дуксер код на производ: H20311
2.788 MKD
1.952 MKD
заштеда: 836 MKD
Изберете големина
9-10Y
10-11Y
11-12Y
13-14Y
14-15Y
15-16Y
Зачувај
Долен дел тренерки код на производ: H20301
2.288 MKD
1.602 MKD
заштеда: 686 MKD
Изберете големина
10-11Y
11-12Y
12-13Y
14-15Y
15-16Y
Зачувај
Ранец код на производ: H34666
2.188 MKD
1.532 MKD
заштеда: 656 MKD
Изберете големина
NS
Зачувај