БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE ЗА ДЕВОЈЧИЊА

Ранец код на производ: CV1055-355
4.090 MKD
2.863 MKD
заштеда: 1.227 MKD
Изберете големина
OneSize
Зачувај