БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE ЗА МОМЧИЊА

Маица код на производ: DJ6615-100
1.690 MKD
1.183 MKD
заштеда: 507 MKD
Изберете големина
12-13Y
10-11Y
8-9Y
14-15Y
Зачувај
Долен дел тренерки код на производ: DD6348-010
4.790 MKD
3.353 MKD
заштеда: 1.437 MKD
Изберете големина
XL
Зачувај
Ветровка код на производ: DD5967-010
7.190 MKD
5.033 MKD
заштеда: 2.157 MKD
Изберете големина
L
XL
Зачувај