БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE WMNS I

Хеланки код на производ: DJ4130-010
3.090 MKD
2.008 MKD
заштеда: 1.082 MKD
Изберете големина
S
XS
Зачувај
Топ код на производ: DJ4126-010
2.390 MKD
1.553 MKD
заштеда: 837 MKD
Изберете големина
S
XS
Зачувај