БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE WMNS

Долен дел тренерки код на производ: CZ8286-100
5.490 MKD
3.843 MKD
заштеда: 1.647 MKD
Изберете големина
L
M
S
Зачувај
Јакна код на производ: CZ8284-100
6.790 MKD
4.413 MKD
заштеда: 2.377 MKD
Изберете големина
L
M
S
XL
XS
Зачувај