БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Ранец

по страна

Ранец

Pročitajte

Ранците се моден детал кој дефинитивно ги одбележа деведесеттите. Иако, во меѓувреме, тие беа користени од практични причини, како водечки моден детал, тие уште еднаш ги зазедоа улиците на светските метрополи. Ранците ги носат познатите и влијателните ѕвезди, додека нивната практичност не може да се спротивстави дури и од оние што не беа љубители на овој додаток до неодамна.

Машките ранци и женските ранци се дел од Buzz Online Shop понудата. Секој со различен дизајн, достапен во неколку бои, овие ранци може да се користат за училиште, но и за сите други секојдневни активности, а тие се идеални за носење на вашите омилени капи, маици и долен дел од тренерките. Но, тоа не е сè.

Не пропуштајте ја можноста да видите какви капи и патики можат да се најдат на Buzz Online Shop. Се прашувате зошто? Затоа што тие се неверојатно кул, уникатни и толку трендовски што ќе се заљубите во нив на прв поглед. Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma се само некои од моделите кон кои ќе развиете љубов до крајот на животот.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Возраст
Брендови
Пол
големина
колекција
цена
za-vozrasni
za-zeni
unisex
46 производи
Sačuvano u omiljne
Ранец CV1055-355
array(0) {
}
4.090 MKD
големина
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.188 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.488 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.788 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.688 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.088 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.688 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.322 MKD
заштеда 30%
1.888 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.950 MKD
заштеда 20%
3.688 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.162 MKD
заштеда 30%
3.088 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.742 MKD
заштеда 30%
2.488 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.990 MKD
заштеда 20%
2.488 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.990 MKD
заштеда 20%
2.488 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.470 MKD
заштеда 20%
3.088 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.350 MKD
заштеда 20%
1.688 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.670 MKD
заштеда 20%
2.088 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0505-023
array(0) {
}
1.882 MKD
заштеда 30%
2.690 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0334-F66
array(0) {
}
1.896 MKD
заштеда 50%
3.790 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец CK5727-068
Димензии: 48 cm x 30 cm x 15 cm
array(0) {
}
2.090 MKD
големина
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Ранец 077353-05
array(0) {
}
2.190 MKD
големина
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Ранец 12381181
array(0) {
}
1.352 MKD
заштеда 20%
1.690 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 12381180
array(0) {
}
1.352 MKD
заштеда 20%
1.690 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 12381174
array(0) {
}
1.352 MKD
заштеда 20%
1.690 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 12381173
array(0) {
}
1.352 MKD
заштеда 20%
1.690 MKD
големина
NS
OG
Pročitajte

Ранците се моден детал кој дефинитивно ги одбележа деведесеттите. Иако, во меѓувреме, тие беа користени од практични причини, како водечки моден детал, тие уште еднаш ги зазедоа улиците на светските метрополи. Ранците ги носат познатите и влијателните ѕвезди, додека нивната практичност не може да се спротивстави дури и од оние што не беа љубители на овој додаток до неодамна.

Машките ранци и женските ранци се дел од Buzz Online Shop понудата. Секој со различен дизајн, достапен во неколку бои, овие ранци може да се користат за училиште, но и за сите други секојдневни активности, а тие се идеални за носење на вашите омилени капи, маици и долен дел од тренерките. Но, тоа не е сè.

Не пропуштајте ја можноста да видите какви капи и патики можат да се најдат на Buzz Online Shop. Се прашувате зошто? Затоа што тие се неверојатно кул, уникатни и толку трендовски што ќе се заљубите во нив на прв поглед. Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma се само некои од моделите кон кои ќе развиете љубов до крајот на животот.