БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Ранец

по страна

Ранец

Pročitajte

Ранците се моден детал кој дефинитивно ги одбележа деведесеттите. Иако, во меѓувреме, тие беа користени од практични причини, како водечки моден детал, тие уште еднаш ги зазедоа улиците на светските метрополи. Ранците ги носат познатите и влијателните ѕвезди, додека нивната практичност не може да се спротивстави дури и од оние што не беа љубители на овој додаток до неодамна.

Машките ранци и женските ранци се дел од Buzz Online Shop понудата. Секој со различен дизајн, достапен во неколку бои, овие ранци може да се користат за училиште, но и за сите други секојдневни активности, а тие се идеални за носење на вашите омилени капи, маици и долен дел од тренерките. Но, тоа не е сè.

Не пропуштајте ја можноста да видите какви капи и патики можат да се најдат на Buzz Online Shop. Се прашувате зошто? Затоа што тие се неверојатно кул, уникатни и толку трендовски што ќе се заљубите во нив на прв поглед. Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma се само некои од моделите кон кои ќе развиете љубов до крајот на животот.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Возраст
Брендови
Пол
големина
колекција
цена
za-tinejdzeri
mali-deca
za-bebe
9 производи
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.188 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 7A0505-023
array(0) {
}
1.014 MKD
заштеда 40%
1.690 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 7A0381-023
array(0) {
}
2.090 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0381-026
Димензии: 41 cm x 30 cm x 12 cm
array(0) {
}
1.796 MKD
заштеда 50%
3.590 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0334-023
Димензии: 44,5 cm x 30 cm x 15 cm
array(0) {
}
1.974 MKD
заштеда 40%
3.290 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец BA5879-610
array(0) {
}
1.890 MKD
големина
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0257-023
Димензии: 37 cm x 36 cm
array(0) {
}
4.090 MKD
големина
1
ONE
OSFA
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0192-023
Димензии: 45 cm x 27 cm x 12,5 cm
array(0) {
}
3.690 MKD
големина
1
ONE
OSFA
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0275-023
Димензии: 40,5 cm x 33 cm x 15 cm
array(0) {
}
3.290 MKD
големина
1
ONE
OSFA
YTH
Pročitajte

Ранците се моден детал кој дефинитивно ги одбележа деведесеттите. Иако, во меѓувреме, тие беа користени од практични причини, како водечки моден детал, тие уште еднаш ги зазедоа улиците на светските метрополи. Ранците ги носат познатите и влијателните ѕвезди, додека нивната практичност не може да се спротивстави дури и од оние што не беа љубители на овој додаток до неодамна.

Машките ранци и женските ранци се дел од Buzz Online Shop понудата. Секој со различен дизајн, достапен во неколку бои, овие ранци може да се користат за училиште, но и за сите други секојдневни активности, а тие се идеални за носење на вашите омилени капи, маици и долен дел од тренерките. Но, тоа не е сè.

Не пропуштајте ја можноста да видите какви капи и патики можат да се најдат на Buzz Online Shop. Се прашувате зошто? Затоа што тие се неверојатно кул, уникатни и толку трендовски што ќе се заљубите во нив на прв поглед. Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma се само некои од моделите кон кои ќе развиете љубов до крајот на животот.