BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
BP PU IR
ADIDAS

BP PU IR

код на производ: GD1658
3.688 MKD
3.688 MKD
2.582 MKD
заштеда: 1.106 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • NS
    *
  • OG
    *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.323 MKD
1.890 MKD
3.423 MKD
4.890 MKD
Димензии: 45 cm x 25 cm x 15 cm
3.283 MKD
4.690 MKD
1.533 MKD
2.190 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FV1115
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики F34327
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.122 MKD
заштеда 30%
5.888 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CG6037
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.793 MKD
заштеда 20%
5.991 MKD
7.988 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CG6090
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.681 MKD
заштеда 30%
5.259 MKD
6.188 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
string(0) ""
string(0) ""