БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Производи
по страна

adidas FORUM

adidas FORUM

Изрази ја својата креативност и едноставност на вистинскиот начин! Новите adidas Forum патики се достапни во нашата понуда во класични, но и атрактивни бои.

Изработени се од 50% рециклирани материјали, новите Forum патики претставуваат модерен осврт на легендарната кошаркарска силуета која оваа сезона ќе завладее со street style модата. Нарачајте ги online.

Filtriraj
Категории
Ресетирајте ги филтрите
Возраст
Брендови
Пол
колекција
цена
листа: adidas FORUM
7 производи

adidas FORUM

Изрази ја својата креативност и едноставност на вистинскиот начин! Новите adidas Forum патики се достапни во нашата понуда во класични, но и атрактивни бои.

Изработени се од 50% рециклирани материјали, новите Forum патики претставуваат модерен осврт на легендарната кошаркарска силуета која оваа сезона ќе завладее со street style модата. Нарачајте ги online.

Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
6.109 MKD
заштеда 10%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.569 MKD
заштеда 10%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.569 MKD
заштеда 10%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.260 MKD
заштеда 15%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.652 MKD
заштеда 30%
3.788 MKD
големина
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K