БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

КУПИ СО VISA

 и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

Продавници

Prodavnice

BUZZ ТЕТОВО
BUZZ ТЕТОВО
Ул. СКОПСКИ ПАТ Бр.8лок.Б3274/ФФ17/20МАЛ-ТЦ ПалмаМал, Tetovo (Tetovo)
071/228-956
BUZZ СКОПЈЕ 2
BUZZ СКОПЈЕ 2
Беласица бр.2, лок.К1.10/ЕАСТ ГАТЕ-ТЦ СКОПЈЕ, Skopje (Gazi Baba)
075 405 468
BUZZ СКОПЈЕ
BUZZ СКОПЈЕ
Љубљанска ТЦ Сити Мол 4кат 2 лок.318, Skopje (Centar)
076/252-322