CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
REEBOK

CLASSIC LEATHER

код на производ: EG5963

The Classic Leather е спортска легенда од 1983 година.

2.490 MKD
2.490 MKD
1.743 MKD
заштеда: 747 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  26.5
 • 10.5
  *
 • 11
  *
 • 11.5
  *
 • 12
  *
 • 12.5
  *
 • 3
  18.5
 • 3.5
  19
 • 4
  19.5
 • 4.5
  20
 • 5
  21
 • 5.5
  21.5
 • 6
  22
 • 6.5
  22.5
 • 7
  23.5
 • 7.5
  24
 • 8
  24.5
 • 8.5
  25
 • 9
  25.5
 • 9.5
  26
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

The Classic Leather е спортска легенда од 1983 година.

Векторското лого дадава блескавост и сјај на горниот кожен дел од овие бебешки патики.

Allover“ бојата од ѓонот до врвките им дава модерен изглед.

Лесниот среден дел од ѓонот овозможува удобно одење.

Спецификација:

 • Боја: бела
 • Материјал: кожа / синтетика
 • Пол: За девојчиња / За бебиња
 • Код на производ: EG5963
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За момчиња, За девојчиња
Возраст За бебе
Бренд REEBOK
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
4 19.5
4.5 20
5 21
6 22
7 23.5
7.5 24
8 24.5 14
8.5 25 14.5
9 25.5 15
9.5 26 15.5
10 26.5 16
3 18.5
3.5 19
5.5 21.5
6.5 22.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""