WMNS NIKE RYZ 365
WMNS NIKE RYZ 365
WMNS NIKE RYZ 365
WMNS NIKE RYZ 365
WMNS NIKE RYZ 365
WMNS NIKE RYZ 365
WMNS NIKE RYZ 365
WMNS NIKE RYZ 365
WMNS NIKE RYZ 365
WMNS NIKE RYZ 365
NIKE

WMNS NIKE RYZ 365

код на производ: BQ4153-601
6.390,00 MKD
6.390,00 MKD
5.112,00 MKD
заштеда: 1.278,00 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 10
  42
 • 10.5
  42.5
 • 11
  43
 • 11.5
  44
 • 12
  44.5
 • 13
  45.5
 • 3.5
  *
 • 4
  34.5
 • 4.5
  35
 • 5
  35.5
 • 5.5
  36
 • 6
  36.5
 • 6.5
  37.5
 • 7
  38
 • 7.5
  38.5
 • 8
  39
 • 8.5
  40
 • 9
  40.5
 • 9.5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Цел LIFESTYLE
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
10 42 27
10.5 42.5 27.5
10.5 42.5 27.5
11 43 28
11.5 44 28.5
11.5 44 28.5
12 44.5 29
13 45.5 30
4 34.5 21
4.5 35 21.5
4.5 35 21.5
5 35.5 22
5.5 36 22.5
5.5 36 22.5
6 36.5 23
6.5 37.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24.5
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5 40 25.5
8.5 40 25.5
9 40.5 26
9.5 41 26.5
9.5 41 26.5
6.5 39 24.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

8.632,00 MKD
10.790,00 MKD
7.982,00 MKD
9.390,00 MKD
12.790,00 MKD
2.723,00 MKD
3.890,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер AR2855-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.774,00 MKD
заштеда 10%
4.193,00 MKD
5.990,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 930757-063
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.374,00 MKD
заштеда 40%
7.290,00 MKD
големина
140
152
164
176
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 930759-063
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.954,00 MKD
заштеда 40%
6.590,01 MKD
големина
140
152
164
176
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CJ2029-051
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.690,00 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""