CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
CL LTHR
REEBOK

CL LTHR

код на производ: 3912

Стилизирани и комфорни, женските патики Reebok Classic Leather се баланс помеѓу ретро дизајнот и современата удобност.

5.490 MKD
5.490 MKD
5.490 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35
  35
 • 35,5
  35.5
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 37,5
  37.5
 • 38
  38
 • 38,5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40,5
  40.5
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42,5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Стилизирани и комфорни, женските патики Reebok Classic Leather се баланс помеѓу ретро дизајнот и современата удобност.

Секогаш актуелни, овие патики се еден од најпопуларните модели од богатата колекција на Reebok.

Горниот дел на патиките е изработен од мека кожа која дава чувство на комфор во текот на целиот ден.

EVA пената во средниот ѓон го апсорбира секој удар и ви обезбедува лесна, перничеста поддршка во секој ваш чекор.

Посебно обликуваната влошка придонесува за вашата удобност и стабилност.

Динамичните шевови и легендарното Reebok лого даваат автентична завршницана моделот.

Спецификација:

 • Кожен горен дел
 • EVA пена во меѓуѓонот
 • Издржлив гумен ѓон
 • Боја: Црна - Black
 • Шира на артиклот: 3912
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд REEBOK
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
35 35 22
36 36 23
37 37 23.5
38 38 24.5
39 39 25.5
40 40 26
41 41 27
42 42 27.5
43 43 28.5
40,5 40.5 26.5
42,5 42.5 28
44 44 29
35,5 35.5 22.5
37,5 37.5 24
38,5 38.5 25

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""