ZX FLUX C
ZX FLUX C
ZX FLUX C
ZX FLUX C
ZX FLUX C
ZX FLUX C
ZX FLUX C
ZX FLUX C
ZX FLUX C
ZX FLUX C
ADIDAS

ZX FLUX C

код на производ: S76297
3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  *
 • 1-
  *
 • 10-K
  *
 • 11-K
  *
 • 11K
  *
 • 12-K
  *
 • 12K
  *
 • 13-K
  *
 • 13K
  *
 • 2
  *
 • 2-
  *
 • 3
  *
 • 3-
  *
 • 4
  *
 • 4-
  *
 • 5
  *
 • 5-
  *
 • 6
  *
 • 6-
  *
 • 7
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas ZX FLUX C се детски патики од adidas 360 колекцијата.

Многу се удобни и лесни.

Инспирирани се од трчање..

Изработени се од едноделна конструкција со најфлексибилната Eva влошка.

Растегливиот мрежаст горен дел нежно го обвиткува стапалото.

Гумениот ѓон совршено се вклопува во разни подлоги.

Мрежестава текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Легендарните три adidas ленти го истакнуваат елегантниот спортски стил.

adidas е бренд кој со децении е синоним за квалитет и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Горниот дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Врзување со врвки
 • Прикажана боја: Црна
 • Код на производ: S76297
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст Мали деца
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD
string(0) ""
string(0) ""