SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
ADIDAS

SUPERSTAR J

код на производ: FV3761
4.288 MKD
4.288 MKD
4.288 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

Купи било каков производ кој е дел од нашата понуда и одбери ранец од нашата издвоена понуда на кој ќе добиеш 30% попуст.

провери достапност
  • 1
    *
  • 1-
    33.5
  • 10-K
    28.5
  • 10K
    *
  • 11-K
    30
  • 11K
    *
  • 12-K
    31
  • 12K
    30.5
  • 13-K
    32
  • 13K
    31.5
  • 2
    34
  • 2-
    35
  • 3
    35.5
  • 3-
    36
  • 4
    36 2/3
  • 4-
    37 1/3
  • 5
    38
  • 5-
    38 2/3
  • 6
    39 1/3
  • 6-
    40
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст За тинејџери
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
1- 33.5 20.7
10-K 28.5 17.5
11-K 30 18.3
12-K 31 19
12K 30.5 18.7
13-K 32 20
13K 31.5 19.5
2 34 21
2- 35 21.7
3 35.5 21.9
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
3- 36 22

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""