SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
ADIDAS

SUPERSTAR CF I

код на производ: FV3658
3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10-K
  *
 • 10K
  *
 • 11-K
  *
 • 11K
  *
 • 12-K
  *
 • 12K
  *
 • 13-K
  *
 • 13K
  *
 • 4K
  *
 • 5-K
  *
 • 5K
  *
 • 6-K
  *
 • 6K
  *
 • 7-K
  *
 • 7K
  *
 • 8-K
  *
 • 8K
  *
 • 9-K
  *
 • 9K
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SUPERSTAR CF I се бебешки патики од Superstar колекцијата.

Легендарниот adidas модел е направен и за најмалите.

Многу се удобни.

Изработени се од мека кожа.

Гумениот дел кој се наоѓа над прстите сведочи за верноста на автентичниот стил на Superstar, кој ги прави луѓето низ целиот свет среќни со децении.

Трите лепенки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето.

Superstar моделите доминираат на улиците повеќе од 50 години.

Легендарните три adidas ленти се подготвени да доминираат уште 50 години.

Овие патики се одличен избор за најмалите.

Лесно се комбинираат со сите парчиња на облека и обезбедуваат вистинска удобност за секојдневното носење.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Горен дел: природна кожа, гума, текстил
 • Гумен ѓон
 • Лепенки
 • Прикажана боја: црна
 • Код на производ: FV3658
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За бебе
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD
string(0) ""
string(0) ""