SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
ADIDAS

SUPERSTAR CF I

код на производ: FV3657
3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10-K
  *
 • 10K
  *
 • 11-K
  *
 • 11K
  *
 • 12-K
  *
 • 12K
  *
 • 13-K
  *
 • 13K
  *
 • 4K
  *
 • 5-K
  *
 • 5K
  *
 • 6-K
  *
 • 6K
  *
 • 7-K
  *
 • 7K
  *
 • 8-K
  *
 • 8K
  *
 • 9-K
  *
 • 9K
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SUPERSTAR CF I се унисекс патики за бебиња кои се едни од најомилените.

Овој легендарен модел за прв пат се појави во 1970 година.

Педесет години подоцна сè уште е во игра.

Овој модел за бебиња е целосно ист како за возрасни, само намален, така што вашите малечки исто така можат да носат модел како возрасните.

Лепливите ленти ви овозможуваат лесно да го облекувате и соблекувате, без оглед колку е живо вашето дете.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Унисекс патики за бебе
 • Лепливи ленти
 • Кожен горен дел
 • OrthoLite® технологија
 • Текстилна обвивка
 • Adifit вголемина
 • Гумен ѓон
 • Состав: кожа, текстил
 • Боја: бела
 • Код на производ: FV3657
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За бебе
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""