SUPERSTAR
SUPERSTAR
SUPERSTAR
SUPERSTAR
SUPERSTAR
SUPERSTAR
SUPERSTAR
SUPERSTAR
SUPERSTAR
SUPERSTAR
ADIDAS

SUPERSTAR

код на производ: FV2806

adidas SUPERSTAR се машки патики за секој ден што можете да ги понесете со вас во секоја пригода.

6.188 MKD
6.188 MKD
4.332 MKD
заштеда: 1.856 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44 2/3
 • 10-
  45 1/3
 • 11
  46
 • 11-
  46 2/3
 • 12
  47 1/3
 • 12-
  48
 • 13
  48 2/3
 • 13-
  49 1/3
 • 14
  50
 • 14-
  50.5
 • 15
  51
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
 • 8-
  42 2/3
 • 9
  43 1/3
 • 9-
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SUPERSTAR се машки патики за секој ден што можете да ги понесете со вас во секоја пригода.

Ова е далеку најголемата икона досега од колекцијата на патики адидас.

Модел кој ги прави луѓето ширум светот среќни веќе 50 години, поместуваат граници и и ги решаваат сите тешки предизвици.

Тие првично се направени за кошаркарски терени во 70-тите години, додека моделот SUPERSTAR го прославија кралевите на хип-хоп во 80-тите години.

Овие патики се начин на живот за сите љубители на уличната мода.

Тие се целосно автентични, со препознатливи ленти од adidas на страна, овој пат во црвена и сина боја.

 Многу се удобни, и благодарение на нивниот едноставен дизајн, лесно се вклопуваат во сите комбинации на облека.

Дозволете вашата самодоверба и автентичен спортски стил секогаш да бидат во преден план.

Биди и ти дел од приказната за адидас Superstar.

Спецификација:

• Машки патики за секој ден

• Плиток модел

• Врзување со врвки

• Горен дел од природна кожа

• Гумен ѓон

• Боја: бела / сина /  црвена

• Код на производ: FV2806

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 29.5
11- 46 2/3 30
12 47 1/3 30.5
12- 48 31
13 48 2/3 31.5
13- 49 1/3 32
14 50 32.5
14- 50.5 33
15 51 33.5
6 39 1/3 24,5
6- 40 25
7 40 2/3 25,5
7- 41 1/3 26
8 42 26,5
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27,5
10 44 2/3 28,5
10- 45 1/3 29
11 46 29,5
11- 46 2/3 30
12 47 1/3 30,5
12- 48 31
13 48 2/3 31,5
13- 49 1/3 32
14 50 32,5
15 51 33,5
14- 50,5 33
9- 44 28

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GD6022
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.173 MKD
заштеда 40%
5.288 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV2010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.839 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер GE6225
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.002 MKD
заштеда 30%
4.288 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DT7964
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.688 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
string(0) ""
string(0) ""