SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
ADIDAS

SUPERSTAR J

код на производ: FU7712

adidas SUPERSTAR се унисекс детски патики со ретро изглед, наменети за секојдневно носење.

4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  *
 • 2
  *
 • 2-
  *
 • 3
  *
 • 3-
  *
 • 4
  *
 • 4-
  *
 • 5
  *
 • 5-
  *
 • 6
  *
 • 6-
  *
 • 7
  *
 • 7-
  *
 • 8
  *
 • 8-
  *
 • 9
  *
 • 9-
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SUPERSTAR се унисекс детски патики со ретро изглед, наменети за секојдневно носење.

 Од славен кошаркарски модел до иконата на уличниот стил, СУПЕРСТАР слави 50 години од своето постоење.

Со засилен дел на прстите и три ленти адидас, овие патики целосно го следат оригиналниот дизајн од 70-тите години.

Трајниот гумен ѓон и горниот дел изработен од квалитетна природна кожа ги прави долготрајни и удобни.

Спецификација:

 • Детски патики - Унисекс

• Класично врзување

 • Горна кожа

• Формиран кертриџ

• Гумен ѓон

• Боја: бела - бела / основна црна / бела облак

 • Код на производ: FU7712

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За тинејџери
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2813
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
заштеда 40%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2816
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176
56
62
68
74
80
86
92
98
string(0) ""
string(0) ""