ZX FLUX J
ZX FLUX J
ZX FLUX J
ZX FLUX J
ZX FLUX J
ZX FLUX J
ZX FLUX J
ZX FLUX J
ZX FLUX J
ZX FLUX J
ADIDAS

ZX FLUX J

код на производ: EH2019
провери достапност
 • 1
  *
 • 10K
  *
 • 11-K
  *
 • 11K
  *
 • 12-K
  *
 • 12K
  *
 • 13-K
  *
 • 2
  *
 • 2-
  *
 • 3
  *
 • 3-
  *
 • 4
  *
 • 4-
  *
 • 5
  *
 • 5-
  *
 • 6
  *
 • 6-
  *
 • 7
  *
 • 7-
  *
 • 8
  *
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas ZX FLUX J се патики за девојчиња од колекцијата адидас 360.

Тие се многу удобни и лесни.

Инспирирани се од трчање.

Изработени се од едноделна лизгачка конструкција со најфлексибилна влошка Ева.

Горната мрежа нежно ја обвиткува ногата.

Гумениот ѓон совршено се вклопува во разни подлоги.

Текстурата на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Трите ленти на adidas го истакнуваат елегантниот спортски стил.

Trefoil брендирањето и веселата комбинација на бои носат впечатлив дизајн.

adidas со децении е синоним за квалитет и удобност и секогаш создава кул работи за тинејџери.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

• Горен дел: синтетика, текстил

• Гума ѓон и Ева влошка

• Врзување со врвки

Боја: Повеќебоен

Код на статијата: EH2019

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За тинејџери
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2813
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
заштеда 40%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2816
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176
56
62
68
74
80
86
92
98
string(0) ""
string(0) ""