KIELLOR W
KIELLOR W
KIELLOR W
KIELLOR W
KIELLOR W
KIELLOR W
KIELLOR W
KIELLOR W
ADIDAS

KIELLOR W

код на производ: EG6920
6.188,00 MKD
6.188,00 MKD
4.950,00 MKD
заштеда: 1.238,00 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 1
  33
 • 10K
  *
 • 11-K
  *
 • 11K
  *
 • 12-K
  *
 • 12K
  *
 • 13-K
  *
 • 2
  34
 • 2-
  *
 • 3
  35.5
 • 3-
  36
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Цел LIFESTYLE
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
1 33 20.3
2 34 21
3 35.5 21.9
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
7- 41 1/3 26
8 42 26.5
3-

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

8.632,00 MKD
10.790,00 MKD
7.982,00 MKD
9.390,00 MKD
12.790,00 MKD
2.723,00 MKD
3.890,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер FM3298
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.688,00 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Дуксер ED7591
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.144,00 MKD
заштеда 50%
4.288,00 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер DU9537
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.573,00 MKD
заштеда 20%
3.216,00 MKD
4.288,00 MKD
големина
32
33
34
34,5
35
35,5
36
36,5
37,5
38
38,5
39,5
40
Sačuvano u omiljne
Дуксер FM3297
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.950,00 MKD
заштеда 20%
3.688,00 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
string(0) ""
string(0) ""