SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
ADIDAS

SUPERSTAR J

код на производ: EF5399

adidas SUPERSTAR J се патики за деца од Superstar колекцијата. Легендарниот adidas модел е направен и за тинејџери.

4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  *
 • 2
  *
 • 2-
  *
 • 3
  *
 • 3-
  *
 • 4
  *
 • 4-
  *
 • 5
  *
 • 5-
  *
 • 6
  *
 • 6-
  *
 • 7
  *
 • 7-
  *
 • 8
  *
 • 8-
  *
 • 9
  *
 • 9-
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SUPERSTAR J се патики за деца од Superstar колекцијата.

Легендарниот adidas модел е направен и за тинејџери.

Многу се удобни.

Изработени од мека кожа.

Гумената чашка на прстите сведочи за верноста на автентичниот Superstar стил, кој со децении ги прави среќни луѓето ширум светот.

Познатите Superstar модели повеќе од 50 години доминираат на улиците.

Познатите три adidas ленти се подготвени така да биде и наредните 50 години.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

Лесно се комбинираат со сите комбинации и пружаат вистински комфор за време на секојдневното носење.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

•          Горен дел: природна кожа, гума, текстил

•          Гумен ѓон

•          Врзување на врвки

•          Боја: Бела/White

•          Код на производ: EF5399

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За тинејџери
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2813
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
заштеда 40%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2816
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176
56
62
68
74
80
86
92
98
string(0) ""
string(0) ""