SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
SUPERSTAR CF I
ADIDAS

SUPERSTAR CF I

код на производ: EF4842

adidas SUPERSTAR CF I се патики за бебиња од Superstar линијата. Легендарниот adidas модел е направен и за најмладите.

3.388 MKD
3.388 MKD
3.388 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1K
  *
 • 2K
  *
 • 3K
  *
 • 4K
  *
 • 5-K
  *
 • 5K
  *
 • 6-K
  *
 • 6K
  *
 • 7-K
  *
 • 7K
  *
 • 8-K
  *
 • 8K
  *
 • 9-K
  *
 • 9K
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SUPERSTAR CF I се патики за бебиња од Superstar линијата.

Легендарниот adidas модел е направен и за најмладите.

Многу се удобни.

Изработени се од мека кожа.

Гумената чашка на прстите сведочи за верноста на автентичниот Superstar стил, кој со децении ги прави среќни луѓето ширум светот.

Трите лепенки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на патиките.

 

Познатите модели на Superstar доминираат на улиците повеќе од 50 години.

Познатите три ленти на adidas подготвени се да доминираат во наредните 50 години.

Овие патики се одличен избор за вашите најмили.

Тие лесно се комбинираат со сите дневни комбинации и овозможуваат вистински комфор за време на секојдневното носење.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

•          Горен дел: природна кожа, гума, текстил

•          Гумен ѓон

•          Лепенка

•          Боја: Бела/White, Црна/Black

•          Код на производ: EF4842

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За бебе
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD
string(0) ""
string(0) ""