NITE JOGGER EL I
NITE JOGGER EL I
NITE JOGGER EL I
NITE JOGGER EL I
NITE JOGGER EL I
NITE JOGGER EL I
NITE JOGGER EL I
NITE JOGGER EL I
NITE JOGGER EL I
NITE JOGGER EL I
ADIDAS

NITE JOGGER EL I

код на производ: EE6478

adidas NITE JOGGER EL I се патики за бебиња. Врвниот дизајн има неверојатен квалитет

провери достапност
 • 1K
  *
 • 2K
  *
 • 3K
  *
 • 4K
  *
 • 5-K
  *
 • 5K
  *
 • 6-K
  *
 • 6K
  *
 • 7-K
  *
 • 7K
  *
 • 8-K
  *
 • 8K
  *
 • 9-K
  *
 • 9K
  *
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas NITE JOGGER EL I се патики за бебиња.

Врвниот дизајн има неверојатен квалитет.

Nite Jogger стил ја живее својата приказна веќе 40 години.

Сега има нов изглед и нова димензија на удобност.

Неверојатно лесни, овие патики овозможуваат исклучителна удобност.

Познатите три линии на adidas се неизоставен детал.

Рефлективните детали блескаат на игралиштето и со 3Д Морзеовиот код на јазикот создаваат забава.

Горниот дел од патиките е изработен од кожа, најлон и текстил.

Еластичните ленти го олеснуваат облекувањето и соблекувањето.

Boost технологијата овозможува удобност.

Гумениот ѓон воодушевува со својот изглед и добро се придржува на разни подлоги.

Нека улиците го чувствуваат ритамот на чекорите на вашите најмили во Nite Jogger патиките.

Тоа е едноставно посебно чувство.

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

•          Горен дел: кожа, синтетика, текстил

•          Гумен ѓон и Boost технологија

•          Еластични врвки

•          Боја: Црна/Black, Бела/White

•          Код на прозвод: EH6478

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За бебе
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""