NIKE AIR MAX 270 REACT
NIKE AIR MAX 270 REACT
NIKE AIR MAX 270 REACT
NIKE AIR MAX 270 REACT
NIKE AIR MAX 270 REACT
NIKE AIR MAX 270 REACT
NIKE AIR MAX 270 REACT
NIKE AIR MAX 270 REACT
NIKE AIR MAX 270 REACT
NIKE AIR MAX 270 REACT
NIKE

NIKE AIR MAX 270 REACT

код на производ: CV1632-001
10.690,00 MKD
10.690,00 MKD
9.621,00 MKD
заштеда: 1.069,00 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
 • 12
  46
 • 12.5
  47
 • 13
  47.5
 • 13.5
  48
 • 14
  48.5
 • 14.5
  49
 • 15
  49
 • 6
  38.5
 • 6.5
  39
 • 7
  40
 • 7.5
  40.5
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Цел LIFESTYLE
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
големина EU veličina Величина во cm
12.5 47 30.5
6 38.5 24
7 40 25
8 41 26
9 42.5 27
10 44 28
11 45 29
12 46 30
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49 33
6.5 39 24.5
7.5 40.5 25.5
8.5 42 26.5
9.5 43 27.5
10.5 44.5 28.5
11.5 45.5 29.5
12.5 47.5 30.5
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

11.290,00 MKD
10.881,00 MKD
12.090,00 MKD
10.090,00 MKD
13.390,00 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 884892-451
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.327,00 MKD
заштеда 30%
4.753,00 MKD
6.790,00 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV4489-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.434,00 MKD
заштеда 40%
7.390,00 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CJ4819-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.312,00 MKD
заштеда 20%
5.390,00 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 928483-658
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.990,00 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""