PUMA RS-X*3 PLAY
PUMA RS-X*3 PLAY
PUMA RS-X*3 PLAY
PUMA RS-X*3 PLAY
PUMA RS-X*3 PLAY
PUMA RS-X*3 PLAY
PUMA RS-X*3 PLAY
PUMA RS-X*3 PLAY
PUMA RS-X*3 PLAY
PUMA RS-X*3 PLAY
PUMA

PUMA RS-X*3 PLAY

код на производ: 372884-01
6.790,00 MKD
6.790,00 MKD
4.414,00 MKD
заштеда: 2.376,00 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  *
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 43.5
  *
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
  *
 • 46
  46
 • 46.5
  *
 • 47
  47
 • 47.5
  *
 • 48
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
40 40 25.5
40.5 40.5 26
41 41 26.5
42 42 27
42.5 42.5 27.5
43 43 28
44 44 28.5
44.5 44.5 29
45 45 29.5
46 46
47 47

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

4.490,00 MKD
7.512,00 MKD
9.390,00 MKD
7.512,00 MKD
9.390,00 MKD
string(0) ""
string(0) ""