PUMA RS-X*3 PUZZLE
PUMA RS-X*3 PUZZLE
PUMA RS-X*3 PUZZLE
PUMA RS-X*3 PUZZLE
PUMA RS-X*3 PUZZLE
PUMA RS-X*3 PUZZLE
PUMA RS-X*3 PUZZLE
PUMA RS-X*3 PUZZLE
PUMA

PUMA RS-X*3 PUZZLE

код на производ: 371570-06
6.790 MKD
6.790 MKD
4.753 MKD
заштеда: 2.037 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
  36
 • 36.5
  *
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  *
 • 39
  39
 • 39.5
  *
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  *
 • 42
  42
 • 42.5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
38 38 24
39 39 25
42 42 27
40.5 40.5 26
37 37 23
36 36 22.5
37.5 37.5
40 40 25.5
41 41 26.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""