UA W HOVR PHANTOM SE HL IRID
UA W HOVR PHANTOM SE HL IRID
UA W HOVR PHANTOM SE HL IRID
UA W HOVR PHANTOM SE HL IRID
UA W HOVR PHANTOM SE HL IRID
UA W HOVR PHANTOM SE HL IRID
UA W HOVR PHANTOM SE HL IRID
UA W HOVR PHANTOM SE HL IRID
UA W HOVR PHANTOM SE HL IRID
UA W HOVR PHANTOM SE HL IRID
UNDER ARMOUR

UA W HOVR PHANTOM SE HL IRID

код на производ: 3022813-101
10.290 MKD
10.290 MKD
6.174 MKD
заштеда: 4.116 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  *
 • 10.5
  *
 • 11
  *
 • 11.5
  *
 • 12
  *
 • 13
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 5
  *
 • 5.5
  36
 • 6
  36.5
 • 6.5
  37.5
 • 7
  38
 • 7.5
  38.5
 • 8
  39
 • 8.5
  40
 • 9
  40.5
 • 9.5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд UNDER ARMOUR
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
5.5 36
6 36.5
6.5 37.5
7 38
7.5 38.5
8 39
8.5 40
9 40.5
9.5 41

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""