FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
FALCON W
ADIDAS

FALCON W

код на производ: EF1964

Чекорете смело, бидете забележани во женските патики adidas Falcon W.

6.188 MKD
6.188 MKD
4.332 MKD
заштеда: 1.856 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44 2/3
 • 10-
  45 1/3
 • 11
  46
 • 11-
  46 2/3
 • 12
  47 1/3
 • 12-
  48
 • 3
  35.5
 • 3-
  36
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
 • 8-
  42 2/3
 • 9
  43 1/3
 • 9-
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Чекорете смело, бидете забележани во женските патики adidas Falcon W.

Овој модел наоѓа инспирација во бунтовниот дух од 90-тите и ве освојува со својот атрактивен дизајн кој се рефлектира во агресивни линии и судир на бои.

Боите се прелеваат во стил на омбре од мека до светла и пренесуваат силна енергија.

Горниот дел од патиките е направен во ретро стил со комбинирање на материјал од мрежа, кожа и велур.

Лесниот EVA среден ѓон го прави секој твој чекор совршено удобен, додека пак вие останувате полни со енергија и подготвени сте за сите предизвици на денот.

Подигнатиот ѓон носи префинета силуета и спортска елеганција на градските улици.

Овие женски патики совршено се вклопуваат во различни модни стилови.

Комбинирајте смело и бидете забележани.

Спецификација:

•          Женски патики lifestyle

•          Плиток модел

•          Врзување

•          Текстилна постава

•          Горен дел: текстил, кожа

•          EVA среден ѓон

•          Гумен ѓон

•          Боја: розова - ecru tint/ICEY PINK F17/true pink

•          Код на производ: EF1964

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 29.5
11- 46 2/3 30
12 47 1/3 30.5
12- 48 31
3 35.5 21.9
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
7- 41 1/3 26
8 42 26.5
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
3-

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DV2635
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.573 MKD
заштеда 40%
4.288 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер DU9540
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.401 MKD
заштеда 20%
3.001 MKD
4.288 MKD
големина
32
33
34
34,5
35
35,5
36
36,5
37,5
38
38,5
39,5
40
Sačuvano u omiljne
Дуксер BS4945
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.553 MKD
заштеда 40%
7.588 MKD
11.088 MKD
големина
2XL
2XS
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер FM3288
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
string(0) ""
string(0) ""