FORCE 1 MID (TD)
NIKE

FORCE 1 MID (TD)

код на производ: 314197-113
3.290 MKD
3.290 MKD
2.632 MKD
заштеда: 658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 17
 • 18
 • 18.5
 • 19
 • 19.5
 • 20
 • 21
 • 21.5
 • 22
 • 22.5
 • 23.5
 • 24
 • 25
 • 25.5
 • 26
 • 26.5
 • 27
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За момчиња
Возраст За бебе
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
17 17 8
18 18 8.5
19 19 9.5
20 20 10.5
21 21 11
22 22 12
24 24 13.5
25 25 14
26 26 15
27 27 16

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.430 MKD
6.788 MKD
string(0) ""
string(0) ""